Fotografie zastavia čas

Máte plné úložiská a už neviete kam s toľkými USB-čkami či inými ukladacími zariadeniami? Chcete si pozrieť svoje fotografie s blízkymi, či len tak na rýchlo nájsť nejakú životnú udalosť na jednej jedinej fotografii, no neviete ju v tej rýchlosti medzi toľkými ďalšími nájsť? Už nemárnite svoj čas hľadaním tej ktorej fotky, a nechajte si ich všetky vytlačiť v tej najvyššej kvalite. Všetky fotky Vám vytlačíme a to všetko v pohodlí z Vášho domova. Nemusíte nikam chodiť a predsa sa k nám Vaša požiadavka na tlač fotografií dostane tou najvyššou rýchlosťou. Online fotografie Vám pomôžu k rýchlemu a jednoduchému vytlačeniu Vašich fotiek v tej najvyššej kvalite a za rozumnú cenu. Vyžite naše akcie a nechajte si vytlačiť svoje najkrajšie a najpríjemnejšie životné udalosti priamo u nás.

USB SD

Na tlač Vašich fotografií používame najkvalitnejší fotopapier, ktorý si obľúbite pre jeho prvky, vďaka ktorým Vaše fotografie budú vyzerať štýlovo a krásne. Môžete si vyberať spomedzi viacerých druhov rozmerov daných fotografií ale aj spomedzi ich druhov, kedy Vám ponúkame tlač fotografií v matnej alebo v lesklej verzii.

fotografie a album

Pri lesklých fotkách je použitý na tieto fotografie takzvaný lesklý povrch, ktorý výrazne oživí celkovú fotografiu. Jej farby budú pôsobiť živšie a každý detail na tejto fotografii bude zvýraznený. Takto upravené fotografie obsahujú moderný prvok, ktorý žiaľ neumožňuje úpravu daných fotografií v,,retro“ štýle, najmä pri fotografiách vytlačených v čiernobielych či takzvaných sépiových tónoch. Ak si teda prajete zvýrazniť farebné tóny a dodať šmrnc samotným fotografiám napríklad z vianočných sviatkov alebo z narodeninovej oslavy, nechajte si tieto fotografie vytlačiť na lesklý fotopapier.

Naopak, ak si prajete fotografie vystaviť trebárs na stene kde tieto budú osvetlené čistým priamym svetlom, odporúčame Vám využiť tlač týchto fotografií skôr na matný fotopapier. Takto upravené a vytlačené fotografie sú vhodné pre vystavovanie na silne osvetlených miestach ako sú steny, nočné stolíky a iné obdobné miesta. Nechajte si vytlačiť spomienky a tešte sa z krásnych životných momentov.