Pánska Mikina OTHEL906

Táto pánska mikina Othel 906 Bigstarjeans je značne kvalitná. Každá jedna z mikín má za sebou veľmi náročný proces výroby a sami dohliadame na to, aby nemala žiadne chyby a bola pripravená pre vás k okamžitému noseniu. Ponúkame vám množstvo veľkosti a to napr. S, M, L, XL, XXL až po 5XL. Tento typ mikiny je so zipsom a kapucňou, aby vám nebola zima, či už na telo keď sa zapnete alebo na hlavu, tak si dáte kapucňu. Je vhodná na použitie v ročných obdobiach ako je jeseň, zima ale aj jar, keď sa začína otepľovať. Táto mikina je v prevedení čiernej farby a má na rukávoch, ale aj vpredu pri srdci nápis BIGSTARJEANS. Na rukávoch je tento nápis väčší, a v strede pri srdci je tento nápis primeraný, tak aby si ho bežný človek na vás všimol, keď idete okolo.

Muž v mikine Othel

Mikina, ako aj väčšina oblečenia je vyrábaná z kvalitnej bavlny a polyesteru. Zloženie mikiny je 80% bavlny a 20% polyesteru. Mikina je vhodná pre obidve pohlavia, ako aj pre ženu tak aj pre muža. Hlavne ju nosia síce muži, ale môžu aj ženy ako oversized mikinu. Mikiny môžu mať aj iný typ – byť aj bez zipsu a s kapucňou, tento typ mikín má aj v strede pri spodku jedno veľké „klokanie“ vrecko. V histórií nosili mikiny mnísi, ktorí mali typ bez zipsu a s kapucňou. No mikiny v novej dobe vznikli v 30. rokoch minulého storočia a do Európy sa dostali z západu a to konkrétne z USA. Mikiny sa taktiež dosť začali nosiť v 70. rokoch minulého storočia a to keď vznikla éra Hiphopu a Rapu.

Žena v ružovej mikine

V dnešnej dobe ich každý z nás nosí ako voľné oblečenie, či už do niektorých prác, alebo aj vonku na prechádzku, doma na záhrade, ale aj vo vnútri, pretože je to voľné a pohodlné oblečenie, ktoré každý z nás rád nosí a cíti sa v ňom pohodlne. A tínedžeri nie sú výnimka. Nosia ich najmä do škôl, kde nie je potrebné mať formálne oblečenie, ako je sako, šaty a podobne.