Najnovšie

Sme najlacnejší vo všetkom Masáž, na ktorú nezabudnete Kúpte do firmy kvalitné firemné darčeky Plast nemusí byť vždy na škodu Smerovka pred križovatkou na červenej univerzálny sveteľný pomocník

Kvalitný spánok je základom úspešného dňa, kvalitného výkonu, fyzickej aktivity a najmä psychickej pohody. Je dôležité urobiť maximum pre zdravý a plnohodnotný spánok počas ktorého si naše telo oddýchne, zregeneruje sa a načerpá nové sily. Je vedecky dokázané, že zdravotné matrace s kvalitným ortopedickým efektom spĺňajú tieto požiadavky a sú zárukou správnej spánkovej hygieny. Odporúčajú ich odborníci, pediatri, reumatológovia a rehabilitační pracovníci.

zdravotný vysoký matrac

Ponúkaná kolekcia matracov lacne matrace sa vyznačuje výhodným pomerom ceny a kvality a nájdete v nej skutočnú kvalitu za výbornú cenu, odstupňovanú na výber matracov aj do 200 Eur, v intervale 200-400 Eur, v rozmedzí 400-650 Eur a ponuku prémiových matracov v hodnote nad 650 Eur.

Ekonomicky výhodná prvá trieda ponúka ortopedické matrace vyrobené iba z prírodných surovín, vhodné pre všetky vekové kategórie aj vrátane detí, s antialergickou úpravou, v rôznych triedach tvrdosti, rozmeroch a v prevedení buď sendvičové alebo pružinové matrace.

Neoddeliteľnou súčasťou sú ponúkané doplnky vo forme roštov, podložiek, kvalitných zdravotných poťahov, toperov a chráničov. Je veľkou výhodou, že vybraný matrac si môžete vyskúšať priamo v predajni, kde Vám pomôžu nielen s výberom ale aj vypracujú ponuku matracov ušitú priamo pre Vás.

mäkký ortopedický matrac

Pri výbere matraca nezaváhajte a prijmite rady odborníkov, je mnoho faktorov, ktoré ovplyvnia správny výber ako sú napríklad Vaša obľúbená poloha v spánku, prípadne Váš životný štýl, zdravotné problémy a Vaše požiadavky na ortopedický efekt matraca. Súčasťou ponuky je napríklad kvalitný sendvičový matrac s unikátnou švajčiarskou penou, vďaka ktorej si matrac zapamätá Váš anatomický tvar a vždy poskytne komfort a oporu Vášmu kostrovému svalstvu a pohybovému aparátu. Inšpiráciu a rozsiahlu ponuku nájdete na ponúkanej web adrese.