Najnovšie

Smerovka pred križovatkou na červenej univerzálny sveteľný pomocník Prečo sa oplatí virtuálne sídlo? Zrýchlite svoj biznis Zábradlie, na ktorom záleží Inovatívne plastové výrobky na manipuláciu

Vďaka svojim estetickým vizuálnym vlastnostiam, ale v súčasnosti tiež bezpečnostnej stránke sa do moderných interiérov dostávajú prvky zo skleneného materiálu, a to v čoraz širšom spektre. Dnes sa tak nestačíme čudovať nad nápaditými interiérovými prvkami, akými sú napríklad celosklenené dvere, schodisko, zábradlia, deliace priečky zo skla či sklo v kuchyni.
Možnosti, ktoré ponúka tento trend sú tak pomerne široké a pod pojmom sklo si tak už nepredstavíme iba okná či zrkadlo, ale prakticky celkové vybavenie štýlových domácností či firiem.

skleněné zábradlí.jpg

  • Tento materiál so sebou do interiéru prinesie eleganciu a modernosť, ale tiež funkčné stránky ako prepúšťanie svetla či optické zväčšovanie priestorov spolu s istým odľahčením a odvzdušnenou atmosférou.

Navyše je tu možnosť ponuky v podobe grafoskla, ktoré vám umožní prispôsobiť dizajn do posledného detailu rôznymi dekoráciami či grafickými vzormi podľa vlastných predstáv.
Ktoré interiérové prvky zo skla sa tak tešia najväčšej popularite, funkčnosti a najčastejšiemu využitiu?
Sklenené stenys kvalitným príslušenstvom https://lmmont.sk/kategoria-produktu/sklenene-steny/ sa stanú spoľahlivými deliacimi priečkami, ktoré vám umožnia estetickým spôsobom rozčleniť väčší priestor na niekoľko oddelených častí. Najčastejšie sa preto využívajú v kuchyni, jedálni či predsieni.
Z hľadiska popularity a praktickej stránky rozhodne musíme spomenúť variant celosklenených dverí či už vravíme o závesných alebo posuvných, ktoré so sebou prinášajú veľmi pohodlné a funkčné vlastnosti na čele s úsporou miesta pri otváraní. Aj v tomto prípade je možné zvoliť prevedenie z číreho skla alebo sa rozhodnúť pre istý ľubovoľný motív.

skleněné budovy.jpg

Sklo v kuchynialebo konkrétnejšie povedané kuchynský obklad je skvelým dizajnovým doplnkom, ktorý vizuálne obohatí kuchynskú linku, predovšetkým v prípade, ak zvolíte grafosklo.