Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

V dnešnom svete sa nám núkajú nekonečné možnosti projektového dizajnu. Na trhu je obrovské množstvo rôznych materiálov a ich riešení. Mi Vám ponúkame hliníkové okná a dvere vo vysokej kvalite. Hliník je svojím zložením vysoko oceňovaný materiál. Okná a dvere z hliníka sa vyznačujú mimoriadne kvalitnými vlastnosťami. Sú moderné, nevyžadujú náročnú údržbu a sú vhodné ako do interiéru tak aj do exteriéru. Hliníkové okná a dvere dodajú Vášmu bývaniu nový rozmer a funkčnosť. Jednou z viacerých možností hliníka je jeho nekonečná možnosť z hľadiska dizajnu.

Hliníkový dizajn

Vieme Vám skonštruovať dvere a okná z hliníka v akejkoľvek veľkosti. Okná z hliníka sú vysoko vhodné aj pre nadrozmerné veľkosti, preto že ako vieme hliník je pomerne ľahký materiálno zároveň je dostatočne pevný a odolný. Do hliníkových je možné osadiť aj ťažké troj-sklá. Ponúkame Vám hliníkové systémy z produkcie ALUPROF aj SCHÜCO. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a ich parametre sú v porovnaní s plastovými či drevenými konštrukciami v popredí. Hliníkové okná a hliníkové dvere Vám zaručia výnimočné tepelnoizolačné vlastnosti, odolnosť proti vlámaniu, dymotesnosť ale aj krásny dizajn a eleganciu. Na hliníkové okná a dvere od výrobcov ALUPROF a SCHÜCO sa môžete spoľahnúť.

hliníkové okná

ALUPROF- jeho najlepšia tepelno izolovaná konštrukcia MB-104 spĺňa najvyššie nároky na pasívnu výstavbu, kde ponúka najzaujímavejšie dyzajnové varianty ako sú takzvané panelové dvere, kde okrasná časť panelu prekrýva krídlo dverí z jednej alebo z oboch strán, čo pôsobí esteticky v jednej línii dverí. SCHÜCO- je jedným z najväčších popredných predajcov hliníkových dverí a okien, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a krásnym prevedením. Samozrejme spĺňajú taktiež všetky nároky na tepelno izolačnú energetickú úspornosť a sú v popredí nárokov ako je dizajn, kompofrt a bezpečnosť.