Najnovšie

Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého MC 200 je inovatívne kovanie na sklo, ktoré kombinuje eleganciu a originalitu.

Ľudská sexualita v rámci partnerstva sa odohráva v dvoch základných rovinách. Po prvé je vykonávaná v pohlavnom spojení do vagíny alebo análneho otvoru, a to v mnohých rôznych telesných polohách. Dochádza pri nej k pomerne značnej telesnej námahe, a netrénovaní jedinci môžu byť po takom sexe veľmi unavení, čo sa tiež prejaví na ich sexuálnom výkone aj na kvalite zážitku jeho záveru v podobe orgazmu.

ženské prsia

Za druhé je možné sexualitu prevádzkovať medzi partnermi tak, že jeden druhého uspokojuje, pričom je vždy ten uspokojovaný maximálne uvoľnený a môže sa plne sústrediť na svoju vlastnú rozkoš. Táto forma má svoje výhody, ale aj nevýhody, pretože nemožno docieliť spoločný orgazmus vo vzájomnom spojení, a tiež nie je možné takto oplodniť partnerku, aby otehotnela. Ak sa potom partneri spoliehajú iba na klasický sex s penisom vo vagíne, čo je aj častejšie, fyzická námaha ho môže natoľko pocitovo znehodnotiť, že sa ľudia potom milujú sotva trikrát za mesiac.

dievča na posteli

Možno aj to je dôvod, prečo sa mnohí obracajú k tantre a radšej si užijú v Bratislave tantrickú masáž, a prečo si potom aj tantru prinášajú domov, aby ju tu praktizovali častejšie.

Tantra vás rozmaznáva – uvedomte si, že tantra, to je proces, procedúra, kedy sa vám dievča venuje na maximum, aby pomocou reflexných plôšok a citlivých erotogénnych zón navodila v rámci predohry stav blízky orgazmu, a potom už chýba len málo k veľmi intenzívnemu hlbokému orgastickému zážitku. Klient sa na masáži nemusí ani pohnúť a všetku energiu smeruje k orgazmu, preto je tantra tak rozmaznávajúca, že sa jej ťažko vyrovná niečo iné.

Dotyky sú kúzlo, ktoré nám chýba – na tantre si tiež často uvedomíme, že nám chýbajú telesné dotyky. Že odbývame pred sexom milostnú predohru, a ideme príliš zbrkle na vec. Tantra nás učí, aby sme sa zastavili, neponáhľali a užili si aj maznanie, nehu a krásu fyzického tela hladením rúk alebo inou časťou tela. Masírovať je možné partnera či partnerku aj bosými chodidlami, ktorých pokožka je veľmi mäkká a hebká, a samotný tvar chodidiel je tiež veľmi zmyselný a rozkošný.