Najnovšie

Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Ozdoba pre každého MC 200 je inovatívne kovanie na sklo, ktoré kombinuje eleganciu a originalitu. Revízia elektrospotrebičov odhaľuje skryté závady prívodných šnúr Okno, duša domácnosti Klíma pre Váš domov

Pokiaľ hľadáte spoločnosť, ktorá sa zaoberá montážou klimatizácií ste na správnom mieste. MasterKlima je práve tá spoločnosť, ktorá vám pomôže s montážou vašej klimatizácie. V neposlednom rade stojí za spomienku aj samotný predaj klimatizácii, ich čistenie ale rovnako tak aj pravidelný servis. Kvalitné klimatizácie máte možnosť zakúpiť v spoločnosti Master Klima. Naše pôsobisko nájdete v rámci západného Slovenska a teda v Dunajskej Strede, Bratislave, ale radi vám pomôžeme s montážou klimatizácie aj v Trnavskom a Nitrianskom kraji. Montáž klimatizácie v Trnave pre nás nie je ničím výnimočným a veľmi radi vám poradíme pri výbere vhodnej klimatizácie, či pri správnom postupe samotnej montáže.

klima klima

Montáž klimatizácie od spoločnosti MasterKlima vám ponúka kompletný servis na profesionálnej úrovni. V klimatizáciách sa vyznáme, ale vyznáme sa taktiež aj v tom, čo klienti majú radi. A to je rozhodne vykonanie objednanej práce na najvyššej profesionálnej úrovni a teda vykonanie práce vrátane upratania a zneškodnenia zvyškových materiálov a iných súčasti spôsobených samotnou montážou klimatizácie. Verte, že s nami váš domov neostane zašpinený. Upraceme po sebe všetok nepotrebný materiál a všetko dáme do pôvodného stavu a do poriadku.

chladenie klima

Samotných klimatizačných jednotiek je na výber viacero a práve keď sa vy neviete rozhodnúť, ktorú konkrétnu klimatizáciu si zvoliť, pokojne nás kontaktujte na telefónnom čísle 0904 057 616, poprípade na info@masterklima.sk, kde vám vaše otázky zodpovedia profesionáli. Naše dohoročné skúsenosti s montážou ale taktiež aj so samotnou servisáciou klimatizácií, sú vysoko nápomocné a preto vám vieme poradiť so správnym výberom samotnej klimatizácie, ale aj s jej najvhodnejším umiestnením. Zvoľte si spoločnosť MasterKlima a tešte sa na príjemne stravené horúce letné dni.