Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Sex privatysú úžasným miestom, kde môžete vyskúšať v podstate čokoľvek. Napríklad aj takú divočinu, ako je zmena rolí pri sexe. Máte z týchto slov strach? Nemajte, je to vskutku neopísateľný zážitok. Ja som to vyskúšal raz a od vtedy sa k tomu neustále vraciam.

Detail na ženský zadok v krajkovaných nohavičkách

OK, myslím, že na začiatok, by som vám mal vysvetliť, o čom vlastne hovorím. Výmena v rolí posteli vyzerá presne tak, ako to znie na prvé počutie. Proste vy – ako chlap – si užijete sexuálne hrátky z pozície ženy a žena z pozície muža. Ak sa vám teraz v hlave vybavujú ženy, pripnuté s umelým penisom, musím sa vám priznať, že ide presne o takéto sexuálne praktiky a techniky. Predtým, ako to úplne odsúdite, si však prečítajte nasledujúce riadky. Nezaberie vám to viac ako dve minúty a som si istý, že vám to môže zásadne zmeniť názor a otvoriť oči.

Žena v červenej spodnej bielizni leží na bruchu na posteli

Som úplne normálny, heterosexuálne orientovaný, muž. Nikdy som ani len v najtajnejších snoch nepremýšľal o análnom sexe, pri ktorom by som si ho užíval z pohľadu ženy. keďže som vždy rád navštevoval erotické „zariadenia“, moje hranice v tom, čo by som rád vyskúšal a čo som aj reálne vyskúšal, sa začali pomaličky posúvať. Keď to celé dospelo do momentu, kedy už v podstate nebolo čo skúšať, myslím z tých klasických praktík, tak prišla na rad zmena rolí. Veľmi rád som navštevoval jednu konkrétnu slečnu, s ktorou sme si vskutku sadli, takže sme mali k sebe bližšie po ľudskej stránke. Keď som sa jej opýtal na to, čo by navrhovala v rámci posúvania zážitkov, navrhla mi presne toto. Nebudem sa tváriť ako hrdina. Najprv som ostal veľmi zaskočený a potom som nad jej návrhom rozmýšľal asi štyri mesiace. Nakoniec som sa nechal presvedčiť a dnes vám môžem rolu ženy pri análnom sexe len odporúčať. Hovorím vám, budete sami prekvapení, že aj vaše pozadie patrí k vašim erotogénnym zónam. Samozrejme, ak by vám to bolo nepríjemné, tak nepokračujte a ostaňte pri starom dobrom mužskom sexe.