Najnovšie

Smerovka pred križovatkou na červenej univerzálny sveteľný pomocník Prečo sa oplatí virtuálne sídlo? Zrýchlite svoj biznis Zábradlie, na ktorom záleží Inovatívne plastové výrobky na manipuláciu

Sex privatysú úžasným miestom, kde môžete vyskúšať v podstate čokoľvek. Napríklad aj takú divočinu, ako je zmena rolí pri sexe. Máte z týchto slov strach? Nemajte, je to vskutku neopísateľný zážitok. Ja som to vyskúšal raz a od vtedy sa k tomu neustále vraciam.

Detail na ženský zadok v krajkovaných nohavičkách

OK, myslím, že na začiatok, by som vám mal vysvetliť, o čom vlastne hovorím. Výmena v rolí posteli vyzerá presne tak, ako to znie na prvé počutie. Proste vy – ako chlap – si užijete sexuálne hrátky z pozície ženy a žena z pozície muža. Ak sa vám teraz v hlave vybavujú ženy, pripnuté s umelým penisom, musím sa vám priznať, že ide presne o takéto sexuálne praktiky a techniky. Predtým, ako to úplne odsúdite, si však prečítajte nasledujúce riadky. Nezaberie vám to viac ako dve minúty a som si istý, že vám to môže zásadne zmeniť názor a otvoriť oči.

Žena v červenej spodnej bielizni leží na bruchu na posteli

Som úplne normálny, heterosexuálne orientovaný, muž. Nikdy som ani len v najtajnejších snoch nepremýšľal o análnom sexe, pri ktorom by som si ho užíval z pohľadu ženy. keďže som vždy rád navštevoval erotické „zariadenia“, moje hranice v tom, čo by som rád vyskúšal a čo som aj reálne vyskúšal, sa začali pomaličky posúvať. Keď to celé dospelo do momentu, kedy už v podstate nebolo čo skúšať, myslím z tých klasických praktík, tak prišla na rad zmena rolí. Veľmi rád som navštevoval jednu konkrétnu slečnu, s ktorou sme si vskutku sadli, takže sme mali k sebe bližšie po ľudskej stránke. Keď som sa jej opýtal na to, čo by navrhovala v rámci posúvania zážitkov, navrhla mi presne toto. Nebudem sa tváriť ako hrdina. Najprv som ostal veľmi zaskočený a potom som nad jej návrhom rozmýšľal asi štyri mesiace. Nakoniec som sa nechal presvedčiť a dnes vám môžem rolu ženy pri análnom sexe len odporúčať. Hovorím vám, budete sami prekvapení, že aj vaše pozadie patrí k vašim erotogénnym zónam. Samozrejme, ak by vám to bolo nepríjemné, tak nepokračujte a ostaňte pri starom dobrom mužskom sexe.