Najnovšie

Smerovka pred križovatkou na červenej univerzálny sveteľný pomocník Prečo sa oplatí virtuálne sídlo? Zrýchlite svoj biznis Zábradlie, na ktorom záleží Inovatívne plastové výrobky na manipuláciu

Nie je žiadnym prekvapením, že práve v Bratislave – hlavnom meste Slovenska a taktiež kultúrnom centre tejto nádhernej krajiny, nájdeme jedno zo snáď najpríjemnejších umení, aké kedy na svete bolo. A to erotické Tantra masáže. Aj keď sa senzuálne masáže praktikovali odjakživa, Tantra: Milostné umenie Tantradiamond.sk je relatívne novovzniknuté. Prvý raz boli erotické masáže s nádychom exotiky a orientálna nazvané „tantrickými“ v Nemecku v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. A už odvtedy prežívajú „boom“ ako takmer žiadne iné umenie práce s telom klienta. Tantrické masáže patria k jedným z najneoceniteľnejších zážitkov, ktoré, ak chceme naprosto porozumieť o čom je reč, si musí prejsť každý z nás na vlastnej koži.

Ide o kombináciu dráždenia piatich telesných zmyslov a zároveň vašeho duchovného ja. Nádherná a šikovná masérka vám rozpáli myseľ rovnako ako vašu telesnú schránku – vyvrcholenie vv podobe masáže lingamu, mužského prirodzenia, bude už teda len čerešničkou na torte uvoľnenia a rozkoše.

orientalna atmosfera

Práve v Tantradiamond v Bratislave na vás čaká toto jedinečné prežitie tých najúžasnejších pár hodín vo vašom živote. Naše kvalifikované masérky patria k najvychýrenejším na celom Slovensku. Všetky profesionálky sú rozkošné na pohľad a so svojim telom dokážu divy v podobe ručných, no aj celotelových masáží, ktoré oceníte najmä od tých „obdarovanejších“.

rozdrazdite svoje zmysly

Nádherné a vždy čisté prostredie spolu v centre s očarujúcou a divokou masérkou ulahodí vášmu oku. Váš sluch bude stimulovať tichá a príjemná orientálna hudba ako stvorená pre rozžhavené momenty, ktoré prežijete v nasledujúcich chvíľach. Váš čuch docení vôňe kĺzajúcich esenciálnych olejov a vonných sviečok. Chuťové poháriky si môžete zvoliť rozdráždiť čokoládou, šampanským, kávovým nápojom alebo sušeným ovocím. A to, čo pocítite na tele, na pokožke a čo všetko si budete vycchutnávať hmatom… tieto predstavy nechám na vás.