Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Nie je žiadnym prekvapením, že práve v Bratislave – hlavnom meste Slovenska a taktiež kultúrnom centre tejto nádhernej krajiny, nájdeme jedno zo snáď najpríjemnejších umení, aké kedy na svete bolo. A to erotické Tantra masáže. Aj keď sa senzuálne masáže praktikovali odjakživa, Tantra: Milostné umenie Tantradiamond.sk je relatívne novovzniknuté. Prvý raz boli erotické masáže s nádychom exotiky a orientálna nazvané „tantrickými“ v Nemecku v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. A už odvtedy prežívajú „boom“ ako takmer žiadne iné umenie práce s telom klienta. Tantrické masáže patria k jedným z najneoceniteľnejších zážitkov, ktoré, ak chceme naprosto porozumieť o čom je reč, si musí prejsť každý z nás na vlastnej koži.

Ide o kombináciu dráždenia piatich telesných zmyslov a zároveň vašeho duchovného ja. Nádherná a šikovná masérka vám rozpáli myseľ rovnako ako vašu telesnú schránku – vyvrcholenie vv podobe masáže lingamu, mužského prirodzenia, bude už teda len čerešničkou na torte uvoľnenia a rozkoše.

orientalna atmosfera

Práve v Tantradiamond v Bratislave na vás čaká toto jedinečné prežitie tých najúžasnejších pár hodín vo vašom živote. Naše kvalifikované masérky patria k najvychýrenejším na celom Slovensku. Všetky profesionálky sú rozkošné na pohľad a so svojim telom dokážu divy v podobe ručných, no aj celotelových masáží, ktoré oceníte najmä od tých „obdarovanejších“.

rozdrazdite svoje zmysly

Nádherné a vždy čisté prostredie spolu v centre s očarujúcou a divokou masérkou ulahodí vášmu oku. Váš sluch bude stimulovať tichá a príjemná orientálna hudba ako stvorená pre rozžhavené momenty, ktoré prežijete v nasledujúcich chvíľach. Váš čuch docení vôňe kĺzajúcich esenciálnych olejov a vonných sviečok. Chuťové poháriky si môžete zvoliť rozdráždiť čokoládou, šampanským, kávovým nápojom alebo sušeným ovocím. A to, čo pocítite na tele, na pokožke a čo všetko si budete vycchutnávať hmatom… tieto predstavy nechám na vás.