Najnovšie

Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Ozdoba pre každého MC 200 je inovatívne kovanie na sklo, ktoré kombinuje eleganciu a originalitu. Revízia elektrospotrebičov odhaľuje skryté závady prívodných šnúr Okno, duša domácnosti Klíma pre Váš domov

Grafické a reklamné štúdio Graficsoul.sk sa dlhé roky zaoberá tlačou a výrobou rôznych reklamných tlačovín, fotodarčekov a sčasti sa venuje práve svadobným tlačovinám a mnohorakým doplnkom pre novomanželov a na svadbu. Okrem reklamy je to práve svadobná tématika, ktorej sa v Graficsoul venujú.

V ponuke štúdia je viacero predlôh na skutočne vkusne a romantické pozvánky na svadbu. Nielen grafické fonty a písmo je na nich veľmi pekne vybrané, no i dekoračné prvky a obrázky sú esteticky navrhnuté a vyzerajú ako namaľované. Jednoducho, ak hľadáte pozvánky pre svadobčanov, ktoré naozaj zapôsobia a vyzerajú perfektne, vyborte si z ich ponuky! Pozvánky sú nielen romanticky ladené, ale aj dokonale moderné. Určite si každý nájde to, čo ho osloví a inšpiruje.

originalne svadobne pozvanky

Ak sa rozhodnete objednať pozvánky na svadbu od štúdia Graficsoul, stačí zadať svoje údaje do objednávky online a pozvánky na svadbu vám prídu vytlačené a hotové. Je to naozaj veľmi praktické a pohodlné! Skvelým nápadom v ponuke štúdia je i pridanie ďalších svadobných tlačovín v tom istom motíve a štýle, ktoré si môžete pri každej jednej pozvánke na svadbu objednať. Budete mať takto všetko zjednotené a krásne. Čo môžete mať okrem svadobných pozvánok? Sú to napríklad pozvánky k svadobnému stolu, menovky na svadobné stole, menu karty pre hostí na stoly, dokonca i etikety na fľašky. Okrem toho nájdete aj ďalšie rôzne vychytávky a dobré nápady na svadobné doplnky na ich webe.

svadobné doplnky

Pri hektických svadobných prípravách sa na nič nesmie naozaj zabudnúť a každý chce mať čas aj na detaily. Preto objednávka svadobných tlačovín jednoducho a pohodlne online je skvelou voľbou a možnosťou, ako si pomôcť a vybaviť všetko na jednom mieste. Veď stačí zladiť farbu tlačovín s farbou výzdoby stolov, či miestností a všetko bude krásne v jednom tóne. Určite si tieto pekné motívy dlho zapamätajúaj hostia.