Najnovšie

Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Ozdoba pre každého MC 200 je inovatívne kovanie na sklo, ktoré kombinuje eleganciu a originalitu. Revízia elektrospotrebičov odhaľuje skryté závady prívodných šnúr Okno, duša domácnosti Klíma pre Váš domov

Vyrastala som v chudobe vždy keď sme boli ako deti v obchode tak sme museli premýšľať nad tým či niečo potrebujeme alebo nie a vždy sme mali tie najlacnejšie veci. V škole som bola šikanovaná za to, že som nemala lepšie oblečenie alebo keď začali frčať dotykové telefóny. Do svojich 21 rokov som premýšľala nad tým vždy, či si niečo potrebujem kúpiť alebo nie Fakt ma to negatívne ovplyvnilo život. Postupne som sa dokázala vypracovať a mám prácu na doma a zároveň rozbieham podnikanie. 

s

Mám skoro 3 lete dieťa. Jeho otec ma opustil keď som bola tehotná. A teraz k veci: teraz keď som v obchode tak mi nerobí problém kúpiť drahšie cestoviny alebo drahšie mäso ale viem že je to kvalitné a to istý doprajem môjmu synovi. Učím aby si vážil vecí a keď mu niečo sľúbim tak to jednoducho dodržím. Asi to je tým, že som do dnešnej doby nedostala svoju vysnívanú cikaciu bábiku Baby Born a kočík ako to mala vtedy sesternica a ja som to nikdy nemala. Keď sme so synom v obchode a ja viem, že na to mám a on ma o to požiada tak ja mu to kúpim Keď v obchode plače, že to chce tak mu poviem, že sa preto vrátime ale niekedy jednoducho viem, že mu to nekúpim pretože je to treba dievčenskú. 

s

Jeho otec sa synovi nevenuje ako by mal a len zakaždým keď mi nesie alimenty tak mu dá nejakú výchovu aby sa nepovedalo a moja matka má tiež inú výchovu a ja samozrejme tiež. Ja nechcem aby moje dieťa hovorilo sprosto alebo nechcem aby vedelo rómsky ako ja som sama Rómka ale jednoducho sa mi to nepáči. Pretože rozprávanie sprosto a taký to typický správanie jednoducho Rómov sa mi vôbec nepáči a ja od toho chcem syna vyvarovať a chcem aby bol úspešný a keď mu raz bude jednoducho 18 tak keď bude v obchode tak aby sa nemusel rozhodovať či si kúpi nanuka za 10 Kč alebo ten za tých 70 nech si kúpi čo chce. Otec syna učí k zlom ako povedz že je škaredá a rôzne typický rómsky chlapský reči.