Najnovšie

Smerovka pred križovatkou na červenej univerzálny sveteľný pomocník Prečo sa oplatí virtuálne sídlo? Zrýchlite svoj biznis Zábradlie, na ktorom záleží Inovatívne plastové výrobky na manipuláciu

Wrestlemania 33 bola opäť niečím výnimočná, no tentokrát vo viacerých smeroch v niečom viac. Táto posledná s poradovým číslom 33 bude určite jedna z tých najpamätnejších z mnohých príčin. No neprezradím všetko hneď na začiatku. Spravím určitú rekapituláciu, počas ktorej spomeniem i tie udalosti, ktoré sa tam udiali a určite vojdú do dejín WWE.
boxérský ring
• Prvý zápas odštartoval naozaj fenomálne a môže za to AJ Styles “ Phenomenal“ a jeho protivník Shawn McMahon „Money“.
Išlo o zápas podobný štýlu „high flyer“, no plus ešte s inými zaujímavými technikami spojenými s boxom a martial arts. Skrátka šlo o perfektné akrobatické predstavenie, v ktorom však nechýbala ani tá poctviá tvrdosť bojového umenia a boxu. AJ Styles a Shawn McMahon sú týmito štýlmi zápasenia známi a hlavne aj kvôli nim získali svoju popularitu, pričom AJ Styles si v poslednej dobe myslí, že je niečo viac než všetci ostatní a dokazuje to i jeho prívlastok „Phenomenal“. Práve Shawn McMahon sa ho rozhodol skrotiť a postaviť sa jeho egu. Finálnym stretnutím a rozhodnutím sa stal práve prvý zápas v populárnej športovej atrakcii s poradovým číslom 33, teda Wrestlemania 33. Boli sme svedkami dychvyrážajúceho, nekončiaceho zápasu plného „high flying“, teda „lietania“ a mixu tvrdých bojových umení. Boli sme svedkami aj mnohých pádov a tvrdých úderov. Po tomto skvelom zápase nakoniec ako víťaz vyšiel „Phenomenal“, teda AJ Styles.
suvenýr boxér
• Prekvapujúca udalosť nastala pri zápase Ladder Match, kedy do ringu zavítali naozaj neočakávaní hostia. Bratia Jeff a Matt Hardy!
Po niekoľko ročnej pauze sa títo legendárni bratia vrátili opäť na scénu a práve do typu zápasu, ktorými sú preslávení. Ladder Match! Teda nebezpečné pády a údery z rebríkov! Práve bratia Jeff a Matt Hardy sa týmito zápasmi preslávili a teraz sa po niekoľkých rokoch neočakávane vrátili a práve do toho svojho obľúbeného adrenalínového typu zápasu. A ako všetci už zrejme očakávate, vstúpili naozaj úchvatne, pretože práve oni sa zmocnili kufríku z výhrou! No nemali to vôbec ľahké, opäť sa vrátili k metóde, kedy svojim protivníkom skoro polámali všetky kosti.
• A teraz zrejme tá najväčšia udalosť. Posledný, finálny zápas skutočnej legendy, ktorá je symbolom Wrestlemánie. Posledný zápas obávaného, skoro neprekonateľného bojovníka s názvom Undertaker, ktorého kariéru sa rozhodol poslať na večné časy mladá, nastávajúca hviezda podobného formátu a to Roman Reigns!