Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Wrestlemania 33 bola opäť niečím výnimočná, no tentokrát vo viacerých smeroch v niečom viac. Táto posledná s poradovým číslom 33 bude určite jedna z tých najpamätnejších z mnohých príčin. No neprezradím všetko hneď na začiatku. Spravím určitú rekapituláciu, počas ktorej spomeniem i tie udalosti, ktoré sa tam udiali a určite vojdú do dejín WWE.
boxérský ring
• Prvý zápas odštartoval naozaj fenomálne a môže za to AJ Styles “ Phenomenal“ a jeho protivník Shawn McMahon „Money“.
Išlo o zápas podobný štýlu „high flyer“, no plus ešte s inými zaujímavými technikami spojenými s boxom a martial arts. Skrátka šlo o perfektné akrobatické predstavenie, v ktorom však nechýbala ani tá poctviá tvrdosť bojového umenia a boxu. AJ Styles a Shawn McMahon sú týmito štýlmi zápasenia známi a hlavne aj kvôli nim získali svoju popularitu, pričom AJ Styles si v poslednej dobe myslí, že je niečo viac než všetci ostatní a dokazuje to i jeho prívlastok „Phenomenal“. Práve Shawn McMahon sa ho rozhodol skrotiť a postaviť sa jeho egu. Finálnym stretnutím a rozhodnutím sa stal práve prvý zápas v populárnej športovej atrakcii s poradovým číslom 33, teda Wrestlemania 33. Boli sme svedkami dychvyrážajúceho, nekončiaceho zápasu plného „high flying“, teda „lietania“ a mixu tvrdých bojových umení. Boli sme svedkami aj mnohých pádov a tvrdých úderov. Po tomto skvelom zápase nakoniec ako víťaz vyšiel „Phenomenal“, teda AJ Styles.
suvenýr boxér
• Prekvapujúca udalosť nastala pri zápase Ladder Match, kedy do ringu zavítali naozaj neočakávaní hostia. Bratia Jeff a Matt Hardy!
Po niekoľko ročnej pauze sa títo legendárni bratia vrátili opäť na scénu a práve do typu zápasu, ktorými sú preslávení. Ladder Match! Teda nebezpečné pády a údery z rebríkov! Práve bratia Jeff a Matt Hardy sa týmito zápasmi preslávili a teraz sa po niekoľkých rokoch neočakávane vrátili a práve do toho svojho obľúbeného adrenalínového typu zápasu. A ako všetci už zrejme očakávate, vstúpili naozaj úchvatne, pretože práve oni sa zmocnili kufríku z výhrou! No nemali to vôbec ľahké, opäť sa vrátili k metóde, kedy svojim protivníkom skoro polámali všetky kosti.
• A teraz zrejme tá najväčšia udalosť. Posledný, finálny zápas skutočnej legendy, ktorá je symbolom Wrestlemánie. Posledný zápas obávaného, skoro neprekonateľného bojovníka s názvom Undertaker, ktorého kariéru sa rozhodol poslať na večné časy mladá, nastávajúca hviezda podobného formátu a to Roman Reigns!