Najnovšie

Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého MC 200 je inovatívne kovanie na sklo, ktoré kombinuje eleganciu a originalitu.

Blíži sa termín narodenín vašej priateľky a vy zatiaľ neviete, čím ju obdarovať? Potom by sme vám mohli pomerne ľahko poradiť a ponúknuť isté riešenie. V prvom rade by ste mali začať kvetom, tie ocení každá žena bez rozdielu veku, a na vás potom je, či dáte prednosť kvetom rezaným alebo živým. Živá izbová rastlina v kvetináči však bude robiť radosť oveľa dlhšie, možno aj niekoľko desiatok rokov, a tak je táto investícia rozumnejšia.

ručne vyrábané mydlo

Ak vaša pani miluje kvety a farby, potom by ju mohla osloviť aj levanduľa, a to v podobe mydla s kozím mliekom a levanduľou Sirka. Ide o čisto prírodnú záležitosť a mnoho žien ocenia prírodnú kozmetiku a čistiace prípravky, esenciálne rastlinné oleje a výrobky na podobnej báze. Ak sa zameriame teraz na ručne vyrábané mydlo, mohli by sme tu vyzdvihnúť jeho hlavné prednosti:

kvety levandule

Môžete ho využiť na celé telo aj na tvár – niektoré mydlá príliš vysušujú a nie sú vhodné najmä na pleť, kde býva pokožka tenká, a kde je tiež zraniteľnejšia. Prírodné mydlo s levanduľou a kozím mliekom je naopak na tieto účely ideálne, pretože neobsahuje žiadne chemikálie a okrem kozieho mlieka ani živočíšne produkty, ide o vegánsky výrobok, ktorý ctí etické kódexy a nepodieľa sa na týraní a usmrcovaní zvierat. Kozie mlieko je tu naopak výhodou, pretože obsahuje mnoho živín, ktoré cez pokožku prenikajú do krvného obehu.

Žiadne aditíva – toto mydlo je vhodné aj pre citlivú detskú pokožku, pretože v ňom nenájdete farbivá, konzervanty, syntetické vonné esencie a nič podobné.

Žiadny palmový olej – nepodieľame sa ani na výrube palmových hájov a dažďových pralesov, čo je činnosť vyslovene devastačná a necitlivého komerčného charakteru.

Výrobok je spracovaný ručne a s láskou – mydlo pochádza z rodinnej firmy, ktorá vyrába mydlá s láskou a iba ručne, teda tu odpadajú technologické problémy so znečistením životného prostredia a s ďalšími viacnákladmi, ktoré zahŕňajú starostlivosť o údržbu a prevádzku strojov.