Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

O tom, čo sú to olejové parfémy do prania zrejme už nemusíme ani hovoriť. Pozná ich už takmer každý a mnohí už nejeden podobný prípravok vo svojom praní aj vyskúšali. Voňavé pranie sa stalo doslova fenoménom. Hľadanie tej správnej vône vám však môže zabrať nejaký čas. Lacné vône z drogérie nie vždy prinesú požadovaný efekt a vy stratíte motiváciu. Snáď však oceníte naše rady v tomto článku, pretože by sme vám chceli odporučiť vône, s ktorými budete iste spokojní. Po opraní ich totiž naozaj aj bude z oblečenia cítiť a vydržia na bielizni po dni alebo až týždne.

parfém na praní

Vyberte si koncentrovanejšie vône

Pre tých, ktorí chcú mať oblečenie naozaj veľmi dlho a sviežo voňavé odporúčame naše nové vône do prania Essentia INTENSE. Sú intenzívnejšie a prinesú ešte väčšiu dávku arómy na každé oprané prádlo. Tieto tri inovatívne vône Elisir di Ylang, Fiori Bianchi a Petali Blu majú podobne ako ostatné parfémy na pranie špeciálne zloženie s kvartérnymi soľami, ktoré zároveň prináša ešte lepšiu hygienu prania. Dlhotrvajúca vôňa zostavená z prírodných esenciálnych olejov je navyše balená vo fľaškách I´M GREEN, ktoré sú ekologické – vyrobené z rastlinných plastov z cukrovej trstiny.

sprej

Inovatívne riešenie namiesto aviváže

Inovatívna vôňa do práčky v podobe olejových parfémov na pranie prináša na predajné pulty pozoruhodné vône do prania, ktoré nielenže vydržia obrovské teploty v sušičke bielizne, ale ostávajú na bielizni po dlhý čas. Je to vďaka špeciálnej technológii z mikrokapsulí naplnených vonnou zmesou, ktorá sa na tkanine akéhokoľvek druhu uvoľňuje a vonia postupne. Kto však nevyskúšal neuverí, že sa vôňa môže na oblečení udržať tak dlho. Kvalitné talianske výrobky sa veľmi dobre dajú vyskúšať, pretože si môžete objednať len malé vzorky na zopár praní. Takto si určite vyberiete vône z ponuky, ktoré vám budú robiť radosť na každom čisto opranom oblečení, uterákoch či posteľnej bielizni.