Najnovšie

Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Ozdoba pre každého MC 200 je inovatívne kovanie na sklo, ktoré kombinuje eleganciu a originalitu. Revízia elektrospotrebičov odhaľuje skryté závady prívodných šnúr Okno, duša domácnosti Klíma pre Váš domov

Práca s drevom má svoje pozitíva a stolári, ktorí s ním pracujú, naňho nedajú dopustiť. Pod rukami šikovných majstrov z neho vznikajú skvosty, ktoré v sebe skrývajú šikovnosť a nápaditosť autora, jeho myšlienky a osobné vyjadrenia pocitov. Na túto prácu však treba byť dobre vybavený a mať poruke kvalitné nástroje. Súčasnosť praje odvážnym, a to nielen čo sa nápadov týka, ale aj množstva tovaru na trhu, medzi ktorým je veľa kvalitného náradia a nástrojov, určených napríklad aj na prácu s drevom, jeho spájanie, opracovávanie a podobne. Pri tvorbe výrobkov z dreva určite budete potrebovať aj torx skrutky skrutky, ktoré sú určené na prácu s drevom. Vyrábajú sa z nehrdzavejúcej ocele, sú univerzálne a označujú sa ako torx A2.

Drevený nábytok tiež musí byť spájaný

Najpopulárnejšie sú univerzálne skrutky, pretože sa dajú využiť pri montáži ktorýchkoľvek typov dosiek, hranolov, preglejok či OSB dosiek, teda pri ich spájaní. Vyrobené sú v type torx bitov, a práve vďaka nemu sa s nimi pracuje pohodlne, presne a rýchlo. Ak potrebujete položiť podlahu na terasu, na jej montáž výrobca odporúča terasové skrutky z nehrdzavejúcej ocele. Sú určené do náročných poveternostných podmienok, teda do exteriéru, nekorodujú, takže nezanechávajú čierne kruhy okolo skrutky.

Kvalita výrobku záleží od kvality dreva

Spájanie plošných materiálov je rýchle a pohodlné aj vďaka skrutkám HAPAX FIXING PRO 5,5mm, oceľ A4, ktoré sú celozávitové a vhodné pre terasové klipy HAPAX FIXING PRO. Pohon skrutky formou torx je menej náročný, nemusíte vynaložiť toľko sily pri skrutkovaní, majú CE/ETA certifikát, priemer hlavy je 9,5mm a označujú sa ako skrutky Ecotec A2 s torx 25. Uplatnia sa v exteriéri, sú univerzálne a vhodné na plošné materiály.

Živý materiál ako je drevo dodáva pri práci s ním radosť, lebo je na dotyk teplé, mäkké, príjemné, a tiež tvárne, takže všetko, čo z neho vznikne, je originál a prináša radosť nielen autorovi, ale všetkým ľuďom, ktorí sa naňho pozerajú či ho používajú.