Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

V dnešnej dobe mnohí ľudia skúšajú rôzne látky a pomôcky, ktoré majú slúžiť ako afrodiziakum. Čiže majú zvýšiť náš záujem o sex. Ak máte aj vy problém so stratou libida, nie je to nič zahanbujúce, ľahko sa to môže stať každému. Dôvodom môže byť napríklad stresujúci život, nervozita a fakt, že myseľ máme zaťaženú rôznymi inými myšlienkami. Stres je zodpovedný nielen za zhoršenú náladu, ale dokáže vyvolať aj organické ochorenia, v neposlednom rade napríklad aj problémy s erekciou alebo ako bolo spomenuté, znižuje naše zdravé libido. Okrem určitých látok, jedál a nápojov dokáže byť funkčným afrodiziakom tantrická masáž tantra bratislava.

Žena, erotika

Práve tento typ masáže totiž dokáže prebudiť vaše zmysly a naplniť vašu myseľ a vaše telo čerstvou životnou energiou. A hlavne vás obohatí o príval sexuálnej energie. Postarajú sa o to špecifické senzuálne dotyky po celom tele (vrátane dotykov v imtímnych partiách). Vzrušivé pohyby, dotyky a pohľady okúzľujúcej masérky sa postarajú o ten správny efekt. O to, že po skončení masáže sa budete cítiť ako znovuzrodení a takisto vzrastie vaše libido. Takto nabudení potom môžete ísť do náručia vašej milovanej polovičky.

Svieca, uterák, masážny olej

Dobrým liekom na navrátenie síl a pohlavnej túžby je ten správny relax. A k najlepším riešeniam sa v tomto smere radia tantrické masáže, ktoré pracujú so sexuálnymi energiami. Pri návšteve tantra salóna v Bratislave máte navyše na výber z niekoľkých druhov týchto tantrických masáží. Môžete si vybrať podľa chuti respektíve podľa toho, čo by ste chceli vyskúšať. Vyberať môžete z lákavej ponuky. Každopádne ak sa s tantrou eštelen zoznamujete, najlepšie by bolo začať s classic tantra. Tak sa s ňou najlepšie oboznámite a nabudúce si už možno trúfnete aj na ešte o niečo viac vzrušujúcejšie praktiky ako napríklad:

  • Body, dual body a vzájomná body, secret dark, rain mutual či sensual massage. V ponuke je takisto masáž pre páry.