Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Voda je základom pre každú domácnosť. Čo ale ak ste si všimli neustále sa tvoriaci vodný kameň? Vodu treba skontrolovať a spraviť určité opatrenia. Už pri kolaudácii domu musíte mať všetky prípojky, samozrejme aj tú na vodu. Voda v domácnosti má svoje nezameniteľné poslanie. Používame ju denne a bez nej si život ani samotné bývanie nevieme predstaviť. Práve preto je bežnou vecou opatrenie rozboru vody. Aby sme sa uistili, že je voda v poriadku a spoznali jej presné parametre.

tvrdá voda a prichádzajúci vodný kameň rýchlo zanášajú kanvice a kávovary

Biela usadenina

Určite poznáte bielu usadeninu, ktorá sa tvorí najmä v kanvici. Vodný kameň. Mať tvrdú vodu nie je nič moc. Čím tvrdšia voda tým viac vidíme jej stopy na vodnom kameni. Usadzuje sa všade kam sa dostane. V kuchyni je to dobre známa kanvica alebo kávovar. V kúpeľni sú to batérie, sprchové kúty a hlavice od samotnej sprchy.

Zistiť presné parametre vody – aj to či je naozaj tvrdá alebo skôr mäkká, nám pomôže rozbor vody. Buď zvolíme test pri ktorom nám určia kompletný rozbor v laboratóriu a budeme mať prehľad aj o tom či naša voda nenesie známky napr. pesticídov. Alebo zvolíme jednoduchý a rýchly domáci test na zistenie tvrdosti vody.

aká je tá vaša voda?

Vedeli ste že…

Vedeli ste napríklad aj to, že tvrdá voda môže spôsobiť úhyn Vašich akváriových rastlín či rybičiek? Tvrdá voda im proste nesvedčí a často sa na ňu chovatelia sťažujú.

Čo s tvrdou vodou robiť?

Našťastie nie je problém sa tvrdej vody zbaviť. Na trhu nájdeme široké portfólio produktov práve na tvrdú vodu. Na stránkach vodaservis.sk nájdeme naozaj to, čo potrebujeme. Od lacnejších verzií až po automatické verzie, ktoré sú trochu drahšie. SILIPHOS – toto médium obsahuje materiál, ktorý eliminuje schopnosť minerálov vytvárať tvrdú vodu.

STOP KALK vodaservis.sk – toto riešenie sa radí medzi špičkové v úprave vody. Na jeho účinnosť sa spolieha dokonca aj Coca- Cola či Heineken. A najlepšie na tom je to, že nepotrebuje žiadne náhradné diely, elektrinu, doplnky či pravidelné menenie náplne. Pracuje jednoducho presne a účinne. Nič nerozpúšťa a neuvoľňuje. Skrátka neviditeľný pomocník v boji s tvrdou vodou.