Najnovšie

Smerovka pred križovatkou na červenej univerzálny sveteľný pomocník Prečo sa oplatí virtuálne sídlo? Zrýchlite svoj biznis Zábradlie, na ktorom záleží Inovatívne plastové výrobky na manipuláciu

LED reflektor 10w je teraz dostupný v dvoch farbách – bielej (malý) 4 000K a v čiernej (veľký)5500K. Takže závisí od vašich požiadaviek a vašej preferencie, ktorý sa rozhodnete zakúpiť. LED reflektor je skvelým univerzálnym pomocníkom, ktorý využijete v interiéri alebo v exteriéri. V interiéri ho môžete použiť napríklad vo vašej firme na podsvietenie nejakého reklamného panelu. Môžete ho použiť aj ako dodatočné svetlo pri slabom osvetlení u vás doma. Ak ste fotograf, môžete ho použiť vo svojom ateliéri, na lepšie nasvietenia vašich fotiek. V exteriéri ho môžete použiť na lepšie osvetlenie príjazdovej cesty, na osvetlenie dvora alebo brány, či vchodu.

led reflektor

Niektoré LED reflektory majú v sebe zabudovaný senzor pohybu a zasvietia vždy, keď ho zaznamenajú a po nejakom čase sa znova vypnú. Umožnia vám vďaka tomu napríklad prejsť po ceste ku vašej bráne, alebo k dverám, bez toho, aby ste museli hľadať vypínač, alebo si v tme svietiť na cestu baterkou. Jednoducho, keď budete v určitej vzdialenosti senzor vás zaznamená a LED reflektor sa okamžite zapne a umožní vám bezpečne prejsť do vášho domu, či bytu. LED reflektor je možné využiť na štadióne, alebo na iných športoviskách, kurtoch a pod. Taktiež ako dodatočné osvetlenie.

bezpečná cesta

Na našej stránke môžete nájsť aj všetky jeho parametre, čo sa týka svietenia a napájania, ktoré potrebujete vedieť. Výhodou LED reflektoru je tá, že sa dá použiť v interiéri aj v exteriéri vďaka svojmu odolnému materiálu, ktorý je vodoodolný, preto mu nevadia vonkajšie zmeny počasia. Cenovo je dostupný pre každého. A vďaka LED diódam vám nespotrebuje ani mnoho energie, takže vďaka nemu vlastne ušetríte a pritom budete mať dostatok svetla. Teraz si ho u nás môžete objednať online. LED reflektor 10w máme skladom v oboch veľkostiach (farbách), takže skvelého svetelného pomocníka môžete mať už o niekoľko dní doma aj vy.