Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

LED reflektor 10w je teraz dostupný v dvoch farbách – bielej (malý) 4 000K a v čiernej (veľký)5500K. Takže závisí od vašich požiadaviek a vašej preferencie, ktorý sa rozhodnete zakúpiť. LED reflektor je skvelým univerzálnym pomocníkom, ktorý využijete v interiéri alebo v exteriéri. V interiéri ho môžete použiť napríklad vo vašej firme na podsvietenie nejakého reklamného panelu. Môžete ho použiť aj ako dodatočné svetlo pri slabom osvetlení u vás doma. Ak ste fotograf, môžete ho použiť vo svojom ateliéri, na lepšie nasvietenia vašich fotiek. V exteriéri ho môžete použiť na lepšie osvetlenie príjazdovej cesty, na osvetlenie dvora alebo brány, či vchodu.

led reflektor

Niektoré LED reflektory majú v sebe zabudovaný senzor pohybu a zasvietia vždy, keď ho zaznamenajú a po nejakom čase sa znova vypnú. Umožnia vám vďaka tomu napríklad prejsť po ceste ku vašej bráne, alebo k dverám, bez toho, aby ste museli hľadať vypínač, alebo si v tme svietiť na cestu baterkou. Jednoducho, keď budete v určitej vzdialenosti senzor vás zaznamená a LED reflektor sa okamžite zapne a umožní vám bezpečne prejsť do vášho domu, či bytu. LED reflektor je možné využiť na štadióne, alebo na iných športoviskách, kurtoch a pod. Taktiež ako dodatočné osvetlenie.

bezpečná cesta

Na našej stránke môžete nájsť aj všetky jeho parametre, čo sa týka svietenia a napájania, ktoré potrebujete vedieť. Výhodou LED reflektoru je tá, že sa dá použiť v interiéri aj v exteriéri vďaka svojmu odolnému materiálu, ktorý je vodoodolný, preto mu nevadia vonkajšie zmeny počasia. Cenovo je dostupný pre každého. A vďaka LED diódam vám nespotrebuje ani mnoho energie, takže vďaka nemu vlastne ušetríte a pritom budete mať dostatok svetla. Teraz si ho u nás môžete objednať online. LED reflektor 10w máme skladom v oboch veľkostiach (farbách), takže skvelého svetelného pomocníka môžete mať už o niekoľko dní doma aj vy.