Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Predstavivosť človeka je niekedy veľmi divoká a vo svojich túžbach a snoch prežívame mnohé radosti či vzrušenie, po ktorom podvedomo túžime. Splniť si tieto sny však nie je vôbec problém, stačí len nabrať odvahu a objednať sa napríklad v masážnom salóne, kde sa už o vás postarajú. Medzi obľúbené typy masáží patria tie, ktoré zahŕňajú aj masírovanie intímnych partií tela, pretože pri nich nedochádza k sexuálnemu aktu, a predsa sú veľmi vzrušujúce, častokrát končia vyvrcholením. Zákazník pri nej prežíva vrcholné pocity slasti a rozkoše, ktorú by možno nezažil ani pri sexe a dobrá masérka mu poskytne také vzrušenie, na ktoré tak rýchlo nezabudne.

Relaxovať môžete aj takto

Od ostatných typov masáží sa „nuru“ masáž líši tým, že úvod rituálu strávi zákazník spolu s masérkou pod sprchou, kde sa navzájom masírujú a masérka pritom používa aj príjemné masážne gély, potom sa poutierajú a po tejto predohre je už len na masérke, čo dokáže. Na posteli je zákazník vydaný na „pospas“ jej šikovným rukám, ústam, nohám či prsiam, dokonca celému telu, ktoré dokáže využiť na to, aby boli dotyky dostatočne vzrušujúce. Spolu s kĺzavým gélom je nuru masáž každý dotyk neskutočne vzrušujúci.

Telo na inom tele prináša rozkoš

V salóne však neposkytujú sexuálne služby, iba masáže, dnu sa nedostane, ak nie ste dospelý, máte nejaké kožné problémy alebo ste momentálne chorý či pod vplyvom alkoholu alebo drog. Inak je pre každého vstup povolený, pri objednávke najskôr jednu hodinu vopred. Zákazníci majú garanciu diskrétnosti, masérky sú profesionálky a dokážu s telom hotové zázraky. Pri ich dotykoch sa dokonalo uvoľníte, vaša myseľ načisto zresetuje a telo bude pociťovať neskutočné blaho. Prostredie salóna je vyplnené relaxačnou hudbou a exotickými vôňami, takže aj to prispieva k tomu, že váš zážitok bude nezabudnuteľný a originálny. Po skončení rituálu máte nejaký čas na oddych a pri odchode dostanete aj pozornosť v podobe malého darčeka. Ide o formu poďakovania a nádeje, že sa do salóna ešte vrátite.