Najnovšie

Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Ozdoba pre každého MC 200 je inovatívne kovanie na sklo, ktoré kombinuje eleganciu a originalitu. Revízia elektrospotrebičov odhaľuje skryté závady prívodných šnúr Okno, duša domácnosti Klíma pre Váš domov

Máte nepriechodné odpadové potrubia alebo máte pocit, že vám nimi voda odteká pomalšie než inokedy? Pravdepodobne sa vám odtok spomalil kvôli nahromadeným usadeninám na stenách potrubia. Rôzne nečistoty z kuchyne či kúpeľne alebo mastnota ktorú umývate z riadu sa postupne usádzajú na stenách potrubia, a vytvárajú tak nánosy, ktoré v konečnom dôsledku upchávajú odtoky potrubí. Vyčistiť ich je dôležité, pretože pri vytvorení veľkých nánosov vám môže voda preraziť späť priamo do domu cez odtok. Neviete ale na koho sa obrátiť? Kontaktujte nás. Krtkovanie kanalizácii a čistenie odpadových potrubí je to na čo sa práve my špecializujeme.

čistenie potrubí

Krtkovanie sa vykonáva buď elektromagneticky alebo vysokotlakovým čistením. Elektromagnetické čistenie prebieha za pomoci využitia mobilného zariadenia s elektromotorom. Do potrubia je vsunutá oceľová struna, ktorá pomocou rotačného a vibračného pohybu čistí nánosy v potrubí. Pri vysokotlakovom čistení sa využíva vysoký tlak vody, ktorým sa nánosy vyčistia jednoducho a efektívne.

čistenie odpadov

Cena za takéto služby nie je vysoká a naozaj sa oplatí to nezanedbávať a venovať pozornosť aj takýmto veciam. Pri čistení odpadov je dôležitá pravidelná prevencia, než neskôr riešiť https://www.nbs.sk/sk/spotrebitel/spotrebitel/ako-riesit-problem-s-financnou-sluzbou/mimosudne-riesenie-sporov už vážny problém a zaplavené časti domu. V prípade záujmu nás kontaktujte buď telefonicky alebo nám zanechajte email a my vás budeme kontaktovať nasledovne hneď ako to bude možné.

Dopravu si k výkonu neúčtujeme a tak výsledná cena za naše poskytnuté služby bude závisieť od konkrétneho výkonu. Neváhajte a obráťte sa na profesionálov. Už nemusíte zbytočne míňať svoj čas a márne sa snažiť vyčistiť odpadové potrubia svojpomocne. Zavolajte nám a my to vyčistíme za vás raz dva. Jednoducho a rýchlo. Vaše odpady budú čisté a vy sa tak nemusíte obávať nehody, ktorá by sa v prípade zanedbania čistenia mohla stať.