Najnovšie

Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého MC 200 je inovatívne kovanie na sklo, ktoré kombinuje eleganciu a originalitu.

Vlastníte firmu a svojich zamestnancov chcete potešiť vo forme firemných darčekov, či premýšľate nad zjednotením pracovného kolektívu, no neviete ako si všetky tieto predmety zabezpečiť? My sme odpoveďou na vašu otázku. Máme široký sortiment. Nájdete u nás perá, ceruzky, hrnčeky, poháre, nákupne tašky, batohy, dáždniky, domáce potreby, elektroniku, kozmetiku, kľúčenky, a mnoho ďalšieho tovaru. Naozaj obšírny výber zabezpečí vašu spokojnosť. Môžete si objednať rôzne položky na rôzne účely. Ak by ste chceli reklamné predmety zakúpiť bez potlače ponúkame aj túto možnosť!

kolegovia

Muži, ženy, dokonca aj deti si u nás nájdu niečo pre seba. Pre ženy máme sekciu kozmetika, v ktorej nájdete zrkadlá, kozmetické taštičky, balzamy na pery, či set na manikúru. Mužov môžu zaujať práve batohy, autodoplnky, elektronika, náradie, športové doplnky a množstvo ďalších predmetov. A samozrejme spomenieme aj detičky. Pre deti môžete zvážiť kreatívne potreby ako pastelky, peračníky, voskovky, hrnčeky, plyšové hračky, strúhadla, a ďalšie.

Vrátime sa k textilu. Určite je náročne nájsť to vhodné pracovné oblečenie, aj preto máme širokú ponuku rôznych typov oblečenia. Nájdete u nás:

– tričká

– tielka

– košele

– čiapky

– bundy

– mikiny

– polokošele

– šály

– svetre

– vesty

– detské oblečenie

– prikrývky

zapisnik

Textil je z kvalitných materiálov. Pohodlne oblečenie je základom pre adekvátny výkon v práci. Vybrať si môžete z veľkého množstva farebných odtieňov. Ak by ste si neboli istý s výberom, budeme radi ak sa na nás obrátite. Ponúkame ekologické reklamné predmety pre všetkých, ktorí si zakladajú na ochrane našej Zeme. Myslíme, že je to perfektný spôsob ako šetrne zaopatriť vašu firmu. Poznámkové bloky z recyklovaného papiera vyzerajú decentne a hodia sa na pracovný stôl. Aj milovníci kuchyne si u nás môžu vybrať! Ponúkame zástery, nože, a čo viac? To zistíte na našom webe!