Najnovšie

Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého MC 200 je inovatívne kovanie na sklo, ktoré kombinuje eleganciu a originalitu.

Kvalitný a dostatočne dlhý spánok má na náš organizmus a naše zdravie vplyv, ktorý si často ani neuvedomujeme. No deficit kvalitného spánku väčšinou začíname pociťovať až v prípade, že nastanú prvé zdravotné komplikácie alebo dnes často stav, ktorý poznáme ako stratu energie. Spánok nám po celý náš život pomáha udržiavať dobrý fyzický a psychický stav, ktoré sú základom šťastného a pokojného života.

Základným predpokladom dobrého spánku je kvalitná posteľ s matracom, bez ktorých sa určite dobre nevyspíte. Mnohí už častejšie siahajú po kvalitnom matraci, no stará vŕzgajúca posteľ s novým matracom nie je práve vhodným predpokladom radostného ranného vstávania.

spálňa

Hlavne ženy riešia častejšie nie ani tak kvalitu ako vzhľad a farebnosť novej postele, no tieto kritéria už dnes nie sú prekážkou poriadenia si vhodnej postele podľa vašich predstáv. Dnes už atraktívny vzhľad a množstvo farebných kombinácií ponúkajú mnohé postele od renomovaných výrobcov aj u nás na Slovensku. Jednou z takýchto najvyhľadávanejších je aj posteľ HAVANA MAXI BOX od známeho výrobcu postelí a matracov Segum. Táto posteľ sa teší veľkej obľube hlavne kvôli obrovskému úložnému priestoru, čomu už pri prvom pohľade napovedá aj extra veľká bočnica vysoká 48 cm.

spálňa

Samotná posteľ s matracom ponúka spánok v nezvyčajnej výške až 60 cm, čo je dnes nielen moderné, ale aj veľmi praktické. Nízke postele neponúkajú nikdy takýto komfort ako posteľ HAVANA MAXI BOX, vstávanie z tejto postele je veľmi pohodlné a príjemné, na čo si veľmi rýchlo zvyknete. Masívnosť postele podčiarkuje aj hrúbka dosiek 38 mm, ktorá zabezpečuje dlhú životnosť a moderný vzhľad.

Pri výbere postele HAVANA MAXI BOX Segum oceníte možnosť výberu z mnohých drevených dekorov, ktoré sú veľmi estetické a ponúkajú doladenie ku všetkým interiérom. Ak hľadáte kvalitnú posteľ, ktorá je predpokladom plnohodnotného spánku, tak posteľ HAVANA MAXI BOX je určená práve vám.