Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Prišli ste do Bratislavy služobne alebo za zábavou a hľadáte miesto, kde by ste sa mohli dobre najesť? Mali ste včera ťažký deň a nestihli ste si nič pripraviť dnes do práce, a radi by ste si pochutili na niečom dobrom a poctivo pripravenom? Ostali ste na jeden deň bez detí sami a radi by ste odviedli svoju drahú polovičku, na nejaké pekné miesto a tiež si obaja pochutili na dobrom jedle? Hľadáte skvelé miesto na oslavu narodenín či dokonca priestor pre vašu svadbu, kde si budete istý, že sa vaši hostia budú dobre cítiť a k tomu sa aj dobre najedia? Odpoveďou je reštaurácia v Bratislave Gurmánsky dvor u Oravca.

jídlo

Reštaurácia ponúka príjemnú atmosféru v priestoroch reštaurácie. Túto hrejivú atmosféru doplní tiež milý a ústretový personál, takže sa za krátku chvíľu budete cítiť skoro ako doma. Skvelí kuchári sa postarajú zase o uspokojenie vašich chuťových pohárikov. Ak máte radi slovenskú klasiku v Gurmánskom dvore ste na správnom mieste. Ale aj pre tých, ktorí radi experimentujú majú kuchári pripravenú ponuku zaujímavého burger menu. Určite si príde na svoje každý. Takže, či už ste sa prišli najesť s priateľmi alebo vašou manželkou či priateľkou, alebo ste do Gurmánskeho dvora vybehli z práce na obedové menu, určite budete odchádzať sýti a spokojní.

burger

Ak sa rozhodnete v reštaurácii Gurmánsky dvor osláviť svoj veľký Deň, personál reštaurácie sa postará o to, aby ste sa vy aj vaši hostia cítili príjemne, a aby tento deň bol pre vás naozaj výnimočný a jedinečný. Starostlivo s vami prejde a vyberie slávnostné menu k spokojnosti všetkých vašich hostí, taktiež vám pomôže s výzdobu ako aj s ďalšími vecami pri organizácii oslavy. V deň vašej oslavy vám bude po celý čas k dispozícii a bude trpezlivo dohliadať, aby sa všetci hostia cítili príjemne. Pre nás je hosť vždy na prvom mieste a preto robíme všetko preto, aby sa k nám spokojní hostia radi vracali.