Najnovšie

Sme najlacnejší vo všetkom Masáž, na ktorú nezabudnete Kúpte do firmy kvalitné firemné darčeky Plast nemusí byť vždy na škodu Smerovka pred križovatkou na červenej univerzálny sveteľný pomocník

Spoločnosť Schoeller Allibert je európskou jednotkou na trhu s plastovými obalmi a prepravo-manipulačnými zariadeniami. Majú množstvo pobočiek nielen po Európskej únii, ale po celom svete. Známi sú udržateľnosťou svojich výrobkov, nízkymi cenami a overenou kvalitou disponujúcu certifikátmi, ktorými poukazujú na skutočne kvalitné a svedomité odvádzanie svojej práce pri výrobe inovatívnych a jedinečných obalov potrebných v odvetviach priemyselnej výroby a spracovania. Reč je napríklad o priemysle automobilovom, v poľnohospodárstve na uskladnenie a prenos potravín, v nápoje vyrábajúcom priemysle, neodmysliteľne v priemysle chemickom, farmaceutickom, potravinárskom i v samotnej priemyselnej výrobe.

prepravky

Ich ponuka produktov zahŕňa kontajnery a pod nich spadajúci rotomolding, plastové kontajnery, plastové palety, IBC kontajnery, skladacie paletové kontajnery a príslušenstvo ku každej jednej spomenutej zložke. Druhú veľkú skupinu ponúkaných produktov tvoria prepravky – stohovacie, stohovateľné zasúvacie, vedrá, nestable, vozíky, skladacie prepravky a produkty špeciálne vyvinuté pre nápojový priemysel a jeho potreby. Jedným z najznámejších produktov spomedzi týchto dvoch rád, ktoré sú bežne používané i,,obyčajnými´´ ľuďmi http://www.topky.sk/tag/67650/obchodovanie-s-ludmi a nielen spoločnosťami, sú plastové IBC kontajnery.

prepravky

S obľubou sa využívajú na skladovanie, a to predovšetkým dažďovej vody v oblasti rodinných domov či chatiek. Dažďová voda sa do nich ľahko zbiera a uskladňuje, ich pevný materiál ľahko odolá i krupobitiu či iným extrémnym podmienkam, ktoré so sebou môže počasie priniesť. Rovnako vysoké štandardy spĺňa i ibc kontajnerove príslušenstvo Schoellerallibert.com. Spoločnosť v rámci tejto možnosti ponúka veká k týmto kontajnerom s rôznymi rozmermi, hmotnosťou či prevedeniami, paletové goliere či podobné úžasné produkty dostupné k okamžitému zakúpeniu.