Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Vlastné bývanie by v 21.storočí malo byť samozrejmosťou pre každého. Stavby súčasnosti sú postavené z najnovších materiálov, v nich sú moderne zariadené byty s kvalitným vybavením, ktoré spĺňajú požiadavky na súčasné trendy v interiérovej tvorbe a architektonických návrhoch.

Vana

Mladé páry si zabezpečujú svoje bývanie na začiatku vzťahu a podľa toho aj volia typ a veľkosť bytu či domu. Súčasná architektúra a interiéry sú na vysokej úrovni a kopírujú všetky trendy, ktoré hýbu svetom projektovania kvalitných a moderných stavieb na bývanie. Každý byt či dom sa skladá z obytných a úžitkových miestností. Ide o izby, v ktorých sa býva, kuchyňu s jedálňou, v ktorej sa varí a stoluje a príslušenstvo, to je toaleta s kúpeľňou.

A práve kúpeľne prešli v poslednom období veľkou zmenou, pretože sa menia aj naše zvyky čo sa vykonávania hygieny týka, a keďže sa aj v tejto časti bytu chceme cítiť príjemne, tak si ju podľa toho aj zariaďujeme. Vaňa bola donedávna povinnou výbavou každého bytu, dnes to už neplatí. Na výber máme byty, v ktorých sú sprchovacie kúty alebo vane či obidvoje naraz. Mnohí zákazníci sa však prikláňajú k sprchovým kútom, pretože sú úspornejšie a dizajnovo variabilnejšie, a tiež zaberajú menej miesta ako rozmerné vane.

sprcha, more

Sprchový kút je možné oddeliť od ostatnej časti kúpeľne sklenenou zástenou. Zástena zo skla je mimoriadne efektná a veľmi obľúbená, a ak je ešte k tomu bezrámová, je to dizajnový skvost. Okrem praktickej stránky spĺňa aj maximálne estetické požiadavky, sprchová zástena je elegantná a ponúka možnosť upraviť si jej vzhľad vlastným dizajnovým návrhom. Tieto sprchovacie kúty sú najčastejšie v takzvanom systéme walk-in, čo znamená, že zástena nemá dvere. Sú maximálne jednoduché a na výber sú v mnohých variantoch povrchovej úpravy skla, od číreho, cez pieskované, matované, grafosklo alebo v niektorom z farebných odtieňov.

Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek zo sprchových zásten, nepochybíte, práve naopak, vďaka nej vaša kúpeľňa dostane celkom nový šat.