Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Mnohí obchodníci, ktorí ponúkajú online objednanie tovaru a pravidelne zasielajú tovar zákazníkom uprednostňujú zasielanie a prepravu tovaru v praktických obálkach, ktoré sú na rozdiel od robustnejších papierových kartónov ekonomickejšie a praktickejšie.

contact-3994018_640

Obľube sa tešia mnohé obálky, či už papierové alebo plastové, ale ponuka bublinkove obálky je predsa jedinečná, vďaka kvalitám ponúkanej bublinkovej obálky.

Samotná obálka má vonkajšiu vrstvu pokrytú vode odolným náterom a vrstvou, ktorá už na začiatku zabezpečuje ochranu zásielky a odolnosť obálky.

Vnútorná vrstva má takisto významnú funkciu, pokrýva celú vnútornú časť obálky a pozostáva z jemných bubliniek naplnených vzduchom, ktorých hlavnou úlohou je spoľahlivá ochrana zásielky pred poškodením, rozbitím alebo znehodnotením.

Spojením obidvoch vrstiev vzniká dokonalosť, ktorú chráni spôsob uzatvárania bublinkovej obálky na krycí prúžok s dostatočnou samolepiacou vrstvou.

envelope-2575249_640

Bublinková obálka je bezpečná, pevná, odolná voči vplyvom a tlakom pri preprave, odolná voči vlhkosti, zásielka je dokonale chránená a v bezpečí, uzatváranie je spoľahlivé a pritom tak jednoduché.

Tovar je v takejto obálke naozaj ako v bublinke a preto sú bublinkové obálky vhodné na zasielanie drobnejších predmetov, oblečenia, tlačovín a drobností, ktoré potrebujeme dopraviť v bezpečí a bez porušenia.

Domáca, ale aj medzinárodná preprava oceňuje ich kvalitu, čo sa prejavuje samozrejme aj na ich vysokej obľube.

V ponuke sú obálky nielen klasické biele a svetlé, ale aj mimoriadne pútavé obálky s vonkajšou holografickou úpravou, ktorá poskytuje jedinečný, trblietavý vzhľad bublinkovej obálke. Množstevné balenia sú od 10 až po 100 kusov a prispôsobujú sa pružne požiadavkám zákazníkov podľa ich požiadaviek.

Správne a bezpečne zabalený tovar je dôležitou súčasťou celej prepravy a preto je voľba spoľahlivej bublinkovej obálky tým pravým riešením.