Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Ako ľudia sme celkom senzitívni. Niekto viac, niekto menej, no každý z nás má niečo do seba z tejto škály. Vnímame rôzne situácie emotívne a svojimi zmyslami vieme pochopiť, prečo sa ten človek v danej situácii zachoval tak ako sa zachoval. Niekedy nám to trvá dlhšie, inokedy kratšie, no väčšinou sme schopní pochopiť rôzne rozpoloženia rôznych ľudí.

A vám to v poslednej dobe už nejde ako by ste chceli? Neviete sa vžiť do role v danej situácii? Neviete pochopiť tých ľudí, prečo konali tak ako konali?

foot-massage-2277450_1920

Možno to sú naozaj nepochopiteľné situácie pre mnohých alebo ste sa len prepracovali a máte vyčerpané vaše zmysly. Pomaly, ale isto prestávajú fungovať tak ako by mali a vy by ste s tým mali určite niečo robiť, inak bude zle nedobre. Senzuálna masáž uvoľní všetky vaše zmysly, ktoré sú po celý pracovný týždeň napäté a vyčerpávané. Oddych si zaslúži každý z nás a tak je to aj s našimi zmyslami. Musia sa vždy plne sústrediť na všetky činnosti, ktoré vykonávate a po týchto činnostiach im poriadne nedoprajete oddychu. Treba ich nechať zotaviť sa a následne opäť vykonávať svoju prácu. Odvďačia sa vám ešte väčšou pozornosťou a lepšími reflexami.

massage-5463832_1920

Takáto masáž nie je sexom, tak sa nesprávajte k daným zamestnankyniam ako k nejakým prostitútkam. Masérky sú tu veľmi šikovné, dlhodobo školené a profesionálne. Neexistuje, aby ste odchádzali nespokojní s daným výkonom. Nevchádzajte do tých miestností však s takým pocitom, že vy ste niečo viac, pretože vy potrebujete pomôcť a oni sú tu pre vás. Mali by ste byť skôr vďační za to, že niečo také existuje a že sú ochotní vás prijať, hoci sa v súvislosti s koronavírusom prijímajú tvrdé opatrenia a ktovie do kedy budú môcť fungovať aj tieto služby. Preto neodkladajte návštevu týchto centier a radšej sa hneď objednajte, aby ste neprepásli šancu. Určite sa vám to zíde – taký oddych pre vaše zmysly.