Najnovšie

Šetríme spolu s deťmi Vyhľadávanie sexuálnej potreby Tantrická masáž pozdvihuje sexualitu na vyššiu úroveň Ktoré vône do prania naozaj vydržia? Darujte k narodeninám ručne vyrábané mydlo s kozím mliekom a levanduľou Ozdoba pre každého

Stavebno-obchodná spoločnosť LMmont má na slovenskom trhu dlhoročné skúsenosti už od založenia v roku 2008. Špecializuje sa na realizáciu sklenených a hliníkových konštrukcií, ktoré sa usiluje neustále inovovať podľa súčasných trendov, ale aj želaní klientely. Spoločnosť stojí na troch silných pilieroch úspechu – skvelí odborníci, kvalitné materiály, inovácie, ktoré zlepšia výsledný produkt. Vo svojej réžii ponúka poradenstvo od úvodného plánovania, vypracovania projektovej dokumentácie až po samotnú realizáciu. Medzi vyhľadávané produkty patria antikorové zábradlia – funkčnosť a reprezentatívnosť sú vlastnosti, ktoré ich robia výnimočnými.

zabradlie

Tento estetický prvok budovy zároveň odzrkadľuje vyberaný vkus majiteľov. Vy si takto môžete navrhnúť dom snov, kde sa budete cítiť krásne a pohodlne – bez balkónov si zrejme už nevieme predstaviť dokonalé bývanie. Nemusí sa to však týkať len rodinných domov, ale aj obchodných centier, firiem či bytových komplexov – naše zábradlie vhodne doplní akúkoľvek budovu. Prednosťou zábradlia je pomerne dlhá životnosť, a teda prípadné vstupné náklady sa vám v dlhšom časovom horizonte vrátia. Údržba zábradlia je jednoduchá, stačí odstrániť nečistoty. Často sa využíva stĺpikové nerezové zábradlie pozostávajúce z konštrukcie vyplnenej lepeným sklom connex. Toto sklo je nekalené a varianty používania sú mliečne alebo číre prevedenie. Ak sa rozhodnete pre naše realizácie, na webstránke si priamo môžete dať vypracovať cenovú ponuku podľa rozsahu prác a zvolených technológií. Ponúkame tiež konštrukcie hliníkových okien a dverí (ALUPROF) protipožiarne konštrukcie (dvere, steny, požiarna a štrukturálna fasáda), plastové okná a dvere (modely Eforte, PRESTIGE MD, PRESTIGE AD, ARCADE, PRESTIGE HST, ALUCLIP). V sortimente ponúkaných služieb sú aj realizácie zo skla:

zabradlie

sklenené steny

sklenené sprchové kúty

zábradlia

nerezové zábradlia

sklo do kuchyne

sklenené dvere

sklenené prístrešky

pochôdzne sklo

špeciálne sklo

hliníkové pergoly a iné.

V prípade záujmu radi odpovieme na vaše otázky. Na našej webstránke si okrem iného môžete prezrieť aj konkrétne realizácie nerezových zábradlí.